Vyšlo listopadové číslo zpravodaje Centrum

1/11 2019

Listopadové číslo časopisu Centrum je v distribuci a novinky z městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz tak míří do vašich schránek.

Dočtete se v něm o vzpomínkové akci v Husově sadu, která se konala u příležitosti 101. výročí Dne vzniku samostatného Československa. Ve zpravodaji Centrum Vás zveme na Masarykovo náměstí, kde v rámci oslav 30. výročí sametové revoluce proběhne od pátku 15. do pondělí 18. listopadu společný projekt ostravských institucí a města Ostravy SametOVA!!!

Vyšlo listopadové číslo zpravodaje Centrum

Letos naše radnice Moravské Ostravy a Přívozu pořádá poslední zájezd pro seniory, všechny informace k přihlášení najdete na první straně. Ve zpravodaji přinášíme i informace o listopadových uzavírkách v našem obvodu nebo si můžete přečíst něco o tom, že při revitalizaci aleje na Zborovské ulici nám pomůže i nová technologie.

Zpravodaj Centrum na listopad 2019 najdete zde.

Od kdy bude svítit vánoční strom na Masarykově náměstí, tři listopadové premiéry v Národním divadle Moravskoslezském nebo nabitý listopadový program Minikina – to je jen malá ochutnávka toho, co se dočtete v listopadovém vydání Kulturního centra.

Kulturní centrum najdete zde.