Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

V úterý 11. října byla zahájena oprava poškozené dlažby na Masarykově náměstí

Poslední změna: Středa 12.10.2011 06:39 vypršelo

„Vedení našeho městského obvodu na začátku letošního roku iniciovalo, vzhledem ke končícím zárukám, jednání za účasti magistrátu, zástupců našeho obvodu a nástupce zhotovitele spol. Eiffage Construction vedoucí k řešení špatného stavu dlažby na Masarykově náměstí. Kromě výměny poškozené dlažby jsme trvali na tom, aby bylo provedeno zdrsnění současné dlažby tak, aby v zimě neklouzala. Sice to pro náš obvod bude znamenat určité vícepráce při údržbě, ale technické služby jsou na to dostatečně vybaveny,“ uvedl Dalibor Mouka, místostarosta městského obvodu.

Stavební práce začaly v úterý 11. října. Opravena budou rozbitá místa po obvodu náměstí a kompletně bude vyměněna dlažba v nejpostiženějším prostředním pruhu náměstí o rozměru 15x 50 metrů. Oprava by měla být  dokončena do 20. listopadu. „Tento termín byl námi požadován proto, aby mohlo být náměstí 26. listopadu ozdobeno vánočním stromem a mohly být zahájeny vánoční trhy,“ doplnil místostarosta Dalibor Mouka.

 

Další informace k opravě poškozené dlažby naleznete na stránkách statutárního města Ostravy http://www.ostrava.cz/cs/o-meste/aktualne/zacaly-opravy-poskozene-dlazby-na-masarykove-namesti

Kontakt

Kontaktní centrum

844 121 314


Spojovatelka

599 444 444

599 442 991

facebook_logo


Úřad městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz
náměstí Dr. E. Beneše 555/6
729 29 Ostrava


Úřední hodiny »