Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

Vyšlo nové číslo zpravodaje Centrum

Poslední změna: Čtvrtek 12.09.2019 10:29

Zářijové číslo časopisu Centrum je v distribuci a novinky z městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz tak míří do vašich schránek.

Dozvíte se, jak radní přivítali téměř 500 prvňáčků na základních školách obvodu. Přehled plánovaných oprav a stavebních prací jistě občanům pomůže lépe plánovat své cesty a vyhnout se uzavírkám. Přečíst si můžete také o tom, co všechno se během prázdnin stihlo opravit, rekonstruovat a renovovat, od školy přes sídliště až po městský mobiliář. Spoustu zajímavých témat nabídne i rozhovor se starostkou Zuzanou Ožanovou. Nejen milovníky kultury potěší článek o vítězném návrhu na novou koncertní halu v Ostravě.

Zpravodaj Centrum na září 2019 najdete zde.

Svatováclavský jarmark, Festival Spectaculo Interesse, Zažít Ostravu jinak, Svatováclavský hudební festival. To je jen výběr z akcí, které můžete v září navštívit v našem městském obvodu. Kulturní centrum nabídne i další kulturní a sportovních aktivity a spoustu zábavy. Řadu akcí organizujeme také prostřednictvím Centra kultury a vzdělávání. Máte se na co těšit.

Kulturní centrum najdete také zde.

Kontakt

Kontaktní centrum

844 121 314


Spojovatelka

599 444 444

599 442 991

facebook_logo


Úřad městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz
náměstí Dr. E. Beneše 555/6
729 29 Ostrava


Úřední hodiny »