Moravská Ostrava a Přívoz přichází s efektivní a moderní službou pro komunikaci s občany

2/12 2019

Moravská Ostrava a Přívoz zavádí od pondělí 2. prosince 2019 Mobilní rozhlas. Jedná se o moderní službu, která občanům přinese spolehlivý a rychlý přenos informací. Ty mohou jít směrem od obyvatelů na radnici anebo opačnou cestou. Chceme být moderní úřad, který efektivně a moderně komunikuje. Díky Mobilnímu rozhlasu budete informace o dění v našem centrálním obvodu dostávat z první ruky.

Moravská Ostrava a Přívoz přichází s efektivní a moderní službou pro komunikaci s občany

A jak to funguje? Komunikace s občany probíhá formou SMS zpráv, e-mailem nebo zprávou přímo do aplikace. Díky tomu Vás můžeme varovat před krizovou situací, jako je třeba hrozba povodní, náledí, požárů, sněhové kalamity, výpadky elektrické energie, uzavírky silnic apod. Prostřednictvím Mobilního rozhlasu se Vás můžeme zeptat formou ankety na důležité otázky, které v obvodě řešíme a chtěli bychom k tomu znát váš názor. Můžete nám třeba pomoci rozhodnout o tom, jak máme některá místa pojmenovat, co opravit nebo postavit, případně zbourat. Naopak vy, jako občané našeho obvodu, budete moci posílat sami za sebe podněty o tom, co Vás trápí, co byste chtěli zlepšit anebo naopak s čím jste spokojeni. „Pojďte nám pomoci poukázat na nepořádek, černé skládky, poškozený veřejný majetek a další věci, které můžeme společně zlepšit. A my už se postaráme o nápravu,“ říká místostarosta obvodu Rostislav Řeha. Služba myslí i na seniory a hendikepované nebo zrakově znevýhodněné osoby. Senioři dostávají textové, zrakově znevýhodnění hlasové zprávy.

To a mnohem více získáte jednoduchou registrací ZDARMA:

  • Přes mobilní aplikaci Zlepšeme Česko
  • Přes webovou stránku www.moap.mobilnirozhlas.cz
  • Vyplněním registračního letáku a předání na Úřadu městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz

To ale není vše. Mobilní Rozhlas přináší spoustu dalších funkcionalit, se kterými Vás budeme postupně seznamovat. Věříme, že jeho přínos oceníte a tímto krokem se nám podaří zlepšit a zrychlit komunikaci s Vámi. A doufáme, že už tak nepřijdete o žádné důležité informace o dění v našem centrálním obvodu.

Zapojte se do efektivní a moderní komunikace s vaším úřadem Moravská Ostrava a Přívoz.