Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

Úvodní slovo místostarostky Petry Bernfeldové

Poslední změna: Pondělí 29.09.2014 09:41

foto

Vážení spoluobčané,

 

městský obvod Moravská Ostrava a Přívoz nechal zpracovat katalog obchodů a služeb, který se vyznačuje snahou poskytnout základní informace o službách a fungujících obchodech v našem městském obvodě.

Během několikaměsíčních příprav a zpracování tohoto informačního materiálu nás s živnostníky a podnikateli, občanskými sdruženími, organizacemi neziskového sektoru a dalšími firmami působícími na území obvodu spojoval zájem nabídnout aktuální mapku míst, kde si může každý z nás obstarat požadované zboží i služby. A co si budeme nalhávat k pohodě, dobrému životnímu stylu a bydlení patří také snadná orientace a přehled o tom, co kde najdeme. Katalog je připraven nejen pro potřeby občanů. Uvědomujeme si, že provozování malých obchodů a služeb není zejména v centru města vůbec jednoduché, proto chceme tímto způsobem zviditelnit právě aktivity živnostníků a drobných podnikatelů. Ostatně posuďte sami!

Věříme, že naše společné rozvojové aktivity a vize tzv. návratů do historického jádra města, kde bude opět snadný přístup ke spotřebnímu zboží a službám, ale i ke kultuře a vzdělávání, se podaří úspěšně realizovat a charakter obvodu se promění v modernější a životaschopnější část Ostravy a bude nabývat na větší přitažlivosti.

Za vedení obvodu Moravská Ostrava a Přívoz

místostarostka Ing. Petra Bernfeldová

Kontakt

Kontaktní centrum

844 121 314


Spojovatelka

599 444 444

599 442 991

facebook_logo


Úřad městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz
náměstí Dr. E. Beneše 555/6
729 29 Ostrava


Úřední hodiny »