Den seniorů nově na Černé louce

1/9 2023

Vedení centrálního městského obvodu zve seniory na každoroční oslavu Mezinárodní­ho dne seniorů, který se slaví 1. října. Senioři 65+ s trvalým bydlištěm v Moravské Ostravě a Přívozu mají na akci volný vstup. Letošní oslavy Dne seniorů jsou naplánovány na 11. října 2023 v pavilonu A na Černé louce.

Den seniorů nově na Černé louce

Účastníci oslav se mohou těšit na krásný kulturní program v délce 1,5 hodiny, který se opakuje ve dvou bězích, každý běh pro zhruba 350 návštěvníků. Návštěvníci si mohu vybrat, na který termín si vyzvednou volnou vstupenku: na 9.30 hod. nebo 13.30 hod. Pro všechny zde bude připraveno malé občerst­vení v podobě chlebíčku, dezertu, kávy, čaje nebo sklenice vína a každý si odnese také dá­rek v podobě stolního kalendáře na rok 2024 s fotografiemi akcí obvodu Moravská Ostrav a Přívoz.

S ohledem na rekonstrukci DKMO se akce letos poprvé koná v pavilonu A na Černé lou­ce, který má bezbariérový přístup a je z něj krásný výhled na nový Kampus Ostravské univerzity. Zájemci si mohou po akci udělat procházku po tomto areálu.

Vstupenky jsou k vyzvednutí od 4. září na informacích radnice MOaP, nám. Dr. E. Be­neše – senior si musí vstupenku vyzvednout osobně, prokázat se občanským průkazem, který prokáže bydliště na území obvodu a věk 65+.