Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

V neděli 2. prosince bude na Masarykově náměstí slavnostně rozsvícen vánoční strom

Poslední změna: Čtvrtek 29.11.2018 08:50

Vánoční trhy budou probíhat od 29. listopadu do 23. prosince na Masarykově náměstí, Jiráskově náměstí, ulici Solné a nově také v prostoru bývalé květinové síně a nově přibydou studentské vánoce na Smetanově náměstí. Bude připraveno i tradiční kluziště a kolotoče a prodloužena bude trasa vláčku.

 Na Masarykově i Jiráskově náměstí se mohou návštěvníci těšit na betlémy s živými zvířátky, na Jiráskově náměstí budou moci děti psát vzkazy Ježíškovi, vyrábět vánoční přání nebo jednoduchou vánoční ozdobu. V průběhu konání vánočního jarmarku se návštěvníkům představí řada divadel, lidových a dalších hudebních souborů. Na hvězdném svítícím pódiu se uskuteční řada velkých koncertů, vystoupí např. kapela Mirai, Perutě, David Stypka nebo Ondřej Ruml s kapelou.

Rozsvícení vánočního stromu se uskuteční v neděli 2. prosince v 17 hodin, program bude připraven již od 16 hodin. Poté se uskuteční koncert Markéty Konvičkové. Na Mikuláše se můžete těšit na Cirkus trochu jinak, Jaroslava Uhlíře a od 18 hodin bude ohňostroj. 12. prosince se uskuteční tradiční akce Česko zpívá koledy s kapelou Šajtar. 21. prosince bude  Den s pohádkou Když draka bolí hlava, který bude zakončen v 19 hodin ohňovou show. Vánoční trhy zakončíme 23. prosince koncertem kapely Mirai.

Program naleznete na www.ostravskevanoce.cz

 

Kontakt

Kontaktní centrum

844 121 314


Spojovatelka

599 444 444

599 442 991

facebook_logo


Úřad městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz
náměstí Dr. E. Beneše 555/6
729 29 Ostrava


Úřední hodiny »