Senioři, přihlaste se na první letošní zájezd!

20/6 2022
V rámci prvního zájezdu pro dříve narozené zavítáme na Žerotínský zámek a navštívíme také nové muzeum nákladních automobilů TATRA Kopřivnice, které vzniklo v rekonstruované budově bývalé slévárny automobilky v Kopřivnici. Projekt dostal v polovině května cenu Gloria musaealis, která oceňuje nejlepší výkony českých muzeí v uplynulém roce. V expozici je možné obdivovat téměř osmdesát vozů, přes dvacet motorů a také množství modelů a jiných drobných exponátů. Zájezd se uskuteční v úterý 28. června. Odjezd v 8 hod. od budovy úřadu, návrat do  cca 16 - 17 hod.
Senioři, přihlaste se na první letošní zájezd!

Zájemci se mohou hlásit osobně na informacích Úřadu městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz pouze v úřední dny. Informace se nacházejí ve vestibulu radnice. 
Úřední dny: 
Pondělí a Středa od 8.00 do 17.00 hodin, 
Čtvrtek od 8.00 do 14.00 hodin. 

Kapacita zájezdu je omezená, záleží na pořadí přihlášek. Každý účastník se musí přihlásit osobně s občanským průkazem. Zúčastnit se mohou zájemci ve věku od 65 let s trvalým bydlištěm v obvodu Moravská Ostrava a Přívoz. Každý senior se může přihlásit v roce 2022 pouze na jeden zájezd. Podrobné informace k zájezdu (čas odjezdu apod.) dostanou účastníci v den přihlašování na radnici. Na další zájezd se můžete těšit v srpnu, kdy vás pozveme do BrnaV září  navštívíme zámek Bruntál a projdeme se z Meziny na Venušinu sopkuV listopadu půjdeme po stopách historie Karvinska, navštívíme kostel sv. Petra z Alkantary proslavený jako šikmý kostel. A v prosinci nás čekají Vánoce na zámku Kravaře a návštěva Slezské tvorby Opava. Dopravu busem a vstupy mají účastníci zdarma.