Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

Příležitost pro farmáře!

Poslední změna: Čtvrtek 29.03.2018 08:56 vypršelo

Hledáme prodejce  pro prodej na Jiráskově náměstí v rámci pořádání celoročních trhů. Pro zájemce máme k dispozici  čtyři prodejní dřevěné stánky o půdorysné velikosti 2 x 3 metry  vybavené příslušnou elektroinstalací.

Od roku 2014 byly  tyto stánky využívány naší příspěvkovou organizací Centrum kultury a vzdělávání pro pořádání akce Selský rynek. I nadále chceme na Jiráskově náměstí nabídnout případným zájemcům tyto čtyři stánky, proto nyní  je nabízí městský obvod do pronájmu pro případné zájemce o prodej  na další období roku. Prodejci ve stáncích na Jiráskově náměstí mohou nabízet regionální a tuzemské potraviny např. zeleninu, byliny, ovoce, ořechy, ovocné šťávy, mošty, koření, med a medové produkty, maso, uzeniny, mléko a mléčné výrobky, sýry, vejce, pečivo, pivo, víno a další např. květiny, sazenice, v souladu s platným tržním řádem města.  Minimální  výše nájemného za jeden stánek je 2000,- Kč za měsíc s tím, že jeho  konečná výše bude stanovena v dohodě s nájemcem  vzhledem k jeho požadavkům na odběr elektrické energie.    

Bližší podmínky a informace k pronájmu  uvedených stánků včetně příslušného formuláře žádosti o pronájem a smlouvy o nájmu naleznete ZDE

Kontakt

Kontaktní centrum

844 121 314


Spojovatelka

599 444 444

599 442 991

facebook_logo


Úřad městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz
náměstí Dr. E. Beneše 555/6
729 29 Ostrava


Úřední hodiny »