Interpreti populární TV Óčko se opět zastaví v Ostravě

12/8 2022

Zastávka hudební televize ÓČKO 18. srpna v Ostravě je součástí kulturního Léta v Komenského sadech, které pro letošní prázdniny připravilo Centrum kultury a vzdělávání (CKV). „Z našeho programu si určitě vybere každá generace, ÓČKO Tour De Park je určena právě mladému publiku,“ říká ředitelka CKV Marcela Heříková. Po Praze a Olomouci je Ostrava třetím a posledním městem, kde se můžete letos s oblíbenými zpěváky ÓČKA setkat.

Hlavními hvězdami outdoorových koncertů v parku bude Sofian Medjmedj (v 17:30 hod), který byl hudebními žurnalisty nominován mezi sedm největších objevů minulého roku na Cenách Anděl, a zpěvák a influencer Jan Bendig (v 19:30 hod) – ten se u nás proslavil díky soutěži SuperStar. Dále se představí hudebník Michael Petr, který pro ostravskou zastávku chystá lekce salsy a mistrovské taneční vystoupení. Celou akcí bude provázet moderátor Vilda Šír, známý z reality show Love Island. 

Nebude chybět ani doprovodný program partnerů akce, například Finlandia barmanská show a soutěž o jejich produkty ve Finlandia zóně. V Mazagrande zóně proběhne ochutnávka letních drinků ve spojení kávy s tonikem, na děti čeká zábava v Mora dětské zóně. After party 90´s Dj si návštěvníci užijí od 20:30 hodin.

Přijďte si poslechnout super kapely, pobavit se s přáteli a setkat se (i vyfotografovat) s oblíbenými interprety, které znáte z ÓČKA. Vstup je zdarma! ÓČKO Tour De Park začíná 18. srpna v 16 hodin v Komenského sadech - oblast ul. U Parku (psí loučka).

Interpreti populární TV Óčko se opět zastaví v Ostravě