IN.F.Obálka - záchrana v ledničce pro seniory

8/1 2020

Nezapomeňte si vyzvednout IN.F.Obálku ( = Informace jako Forma Ochrany). Obálka je zaměřená na zvýšení kvality života seniorů a podporu jejich bezpečí. Slouží k předání důležitých informací o Vaší osobě složkám záchranného systému – hasičům, zdravotníkům, policii, v případě, že se ocitnete v nebezpečí ve Vaší domácnosti.

IN.F.Obálka - záchrana v ledničce pro seniory

IN.F.Obálka obsahuje formulář k vyplnění Vašich osobních údajů, informací o alergiích, nemocech, užívání léků, kontaktů na blízké osoby a kontakt na praktického lékaře. Vyplnění formuláře je dobrovolné, prosíme o uvádění pravdivých údajů. Pokud si nevíte rady, obraťte se na své blízké a přátele. Nezapomeňte připsat i datum vypsání formuláře.

Vyplněný formulář pak umístíte do připravené obálky, kterou vložíte do lednice, nejlépe do vnitřní přihrádky dveří, tak aby byla viditelná a nebyla zakrytá láhvemi či potravinami. Dveře lednice pak označíte magnetkou nejlépe v úrovni očí dospělého člověka. Pamatujte na to, že po uplynutí určité doby je nutné údaje ve formuláři upravit, aby byly aktuální.

A kde si můžete obálku vyzvednout? Navštivte nás na odboru sociálních věcí, Nádražní 110, Moravská Ostrava a Přívoz, na oddělení sociální péče u Bc. Jany Holáskové a na oddělení sociálních služeb u Mgr. Renáty Kunzové.