Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

Evropa 2 Open air

Poslední změna: Pátek 07.09.2018 11:22 vypršelo

Poslední zastávkou Hanácká vodka Evropa 2 open-air bude ostravské Trojhalí Karolina. Moderátoři Evropy 2 a jejich hosté se v rámci této rádiové roadshow představí v Ostravě vůbec poprvé. Návštěvníky lákají na gigantickou scénu v unikátním a jedinečném prostoru Trojhalí, působivou audiovizuální show, našlapaný program, soutěže a možnost setkat se s nimi tváří v tvář. 

S novou deskou vystoupí Xindl X, představí se kapela Eddie Stoilow, se kterou si zabubnoval třeba i brankář Petr Čech, na pódiu vystoupí i jeden z nejvýraznějších českých hip-hopových projektů Atmo, Verona v novém složení s hitem Complicated a jako speciální host vystoupí LinaKaro, nejnovější objev domácí hudební scény. Za mixem to rozjedou DJ’s Dance eXXtravaganza: DJ Roxtar, DJ Lafayette, DJ’s Dafonic a moderátoři Evropa 2: Pavel Cejnar, Nasty, Petr Říbal, Ondra Urban. 

Ti všichni to společně s vámi rozjedou na nejstylovějším zastřešeném parketu v Ostravě - v Trojhalí Karolina. V unikátním a nezaměnitelném prostoru, který je kombinací ostravského průmyslového dědictví a nové multifunkčnosti, se díky zastřešení můžeme bavit za každého počasí. Původně byly v Trojhalí Karolina stroje a turbíny, v sobotu 22. září ho naplní maXXimum muziky s Evropou 2!  

Vstupenku pořídíte v předprodeji za 250 Kč v den konání akce na místě pak za 350 Kč. V prodeji je i limitovaný počet VIP vstupenek za 750 Kč, které vám dají možnost setkat se s moderátory a oblíbenými interprety osobně, užít si výhodnější ceny na VIP baru, výhled z VIP balkónu a vlastní parking. Lístky koupíte v síti Ticketportal, online na www.ticketportal.cz a na obvyklých předprodejích ve vašem městě. 

 

Více informací najdete na www.5promotion.cz a facebooku.

 

Generální partner:

Párty vám přináší Hanácká vodka. Čistá vodka, čistá zábava

Hlavní partner:

Tour Evropy 2 a štědré soutěže o výlety po celém světě vám přináší Tesco Mobile – štědrý operátor

Kontakt

Kontaktní centrum

844 121 314


Spojovatelka

599 444 444

599 442 991

facebook_logo


Úřad městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz
náměstí Dr. E. Beneše 555/6
729 29 Ostrava


Úřední hodiny »