Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

1. ročník Socko-bowlingového turnaje

Poslední změna: Čtvrtek 29.11.2018 08:51

První sníh letošního roku v Ostravě napadl dne 20. listopadu a stejného dne se také konal I. ročník s názvem Socko-bowlingový turnaj. Proč „Socko“ turnaj? Protože se odbory sociálních věcí, ostravských městských obvodů, spolu s jejich hlavou – Magistrátem města Ostravy, domluvily, že se sportovně utkají ve hře zvané bowling.  

Turnaje se účastnily 4 týmy, pořádající obvod Poruba, dále obvod Moravské Ostravy a Přívozu, městský obvod Jih a Magistrát města Ostravy. Je již tradiční, že na odborech sociálních věcí pracuje více žen než mužů, a proto i poměr mezi ženskou a mužskou částí byl značný, a to 31 : 3. 

Turnaj s těsným rozdílem vyhrál pořádající obvod Poruba, náš obvod obsadil krásné druhé místo, třetí cenu získali zástupci Magistrátu města Ostravy a čtvrtou příčku obsadili účastníci turnaje z Jihu. Ti rovněž převzali štafetu pořadatele dalšího ročníku. A vzhledem k tomu, že se všem zúčastněným akce velmi líbila, dohodli jsme se, že nebudeme čekat až za rok, tedy na další ročník, ale sejdeme se již na Velikonoce k další, snad stejně úspěšné akci. Hráčky Moravské Ostravy a Přívozu slibují, že se budou snažit přinejmenším obhájit stejné, ne-li lepší místo. Zároveň vyzýváme další městské obvody – PŘIPOJTE SE K NÁM!

 

 

Kontakt

Kontaktní centrum

844 121 314


Spojovatelka

599 444 444

599 442 991

facebook_logo


Úřad městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz
náměstí Dr. E. Beneše 555/6
729 29 Ostrava


Úřední hodiny »