Aktuality
Předvánoční dárek pro klienty DPS Dobrovského: nově otevřený klub
3 12 2022

Předvánoční dárek pro klienty DPS Dobrovského: nově otevřený klub

Ježíšek letos předčasně naděloval v ostravském domě s pečovatelskou službou na ulici Dobrovského: klienti dostali k začátku adventního období dárek v podobě excelentně zrenovovaného společenského klubu! Senioři měli možnost si prohlédnout prostory klubu a posedět u slavnostní tabule s pracovníky odboru sociálních věcí. Hostem znovuotevření byla místostarostka Mgr. Alena Pataky, která popřála seniorům krásné prožití adventu a spoustu pohodových chvil strávených společně v klubu. Celková rekonstrukce klubu včetně nového vybavení stála 272 000 Kč z rozpočtu městského obvodu.

Reportáž zde 

Prožijte pohodové sváteční odpoledne s anděly ve Dvoraně
28 11 2022

Prožijte pohodové sváteční odpoledne s anděly ve Dvoraně

Advent je časem duchovní přípravy na Vánoce, doba rozjímání, zklidnění a dobročinnosti. A protože se kvapem blíží, rádi bychom vás pozvali na krásnou adventní akci, která se uskuteční v sobotu 3. prosince od 16 do 20 hodin v budově naší radnice. Do programu Andělé ve Dvoraně se zapojilo hned několik neziskových organizací, které zde budou prodávat své výrobky. 

Ostravské Vánoce startují
24 11 2022

Ostravské Vánoce startují

Již tuto sobotu 26. listopadu od 17 hodin započnou Ostravské Vánoce slavnostním rozsvícením živého vánočního stromu na Masarykově náměstí. Strom, pocházející z nedalekých Žermanic, ozdobí téměř 1,5 km dlouhé světelné řetězy a stovky ozdob. Speciálně pro tyto Vánoce byly vyrobeny zlaté 2D ozdoby ve tvaru hvězdy, stromu a vánočního prasátka.

Zveme na program Správná péče o dětské zuby
18 11 2022

Zveme na program Správná péče o dětské zuby

Obecně prospěšná společnost Dlaň životu Vás zve na program Správná péče o dětské zuby, který se uskuteční 23. 11. 2022 od 9 do 11 hodin. Přijďte si i s dětmi poslechnout kdy, jak a čím si čistit zuby, jaké jsou správné pomůcky pro ústní hygienu a nacvičit si správné čištění zubů.

Prosíme o přihlášení předem na tel. 605 32 92 32 nebo přes email: poradna@dlanzivotu.cz

MŮŽE SE Z ULICE 28. ŘÍJNA STÁT SKUTEČNÝ BULVÁR?
18 11 2022

MŮŽE SE Z ULICE 28. ŘÍJNA STÁT SKUTEČNÝ BULVÁR?

V budoucnu by se ulice 28. října v části u Domu kultury mohla stát reprezentativním veřejným prostorem, který propojí všechny významné budovy v okolí. Možnostmi takové proměny se zabývá studie veřejného prostranství, kterou zpracovává Atelier 111 architekti. Její koncept bude představen v úterý 22. listopadu v kavárně SKELET KAFE.

 

 

VÍCE AKTUALIT >>